ΙΑΤΡΟΙ – ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ

Εκτός από τον τεχνολογικό εξοπλισμό, αυτό που παίζει σημαντικό ρόλο για την έγκαιρη διάγνωση μιας νόσου είναι η γνώση και η Εξειδίκευση του θεράποντα Ιατρού.

Κατόπιν ενδελεχούς έρευνας και διενέργειας των απαραίτητων εξετάσεων οι Εξειδικευμένοι ιατροί μας προχωρούν στις απαραίτητες εξετάσεις, σχεδιάζουν τη θεραπευτική προσέγγιση και το είδος της εξατομικευμένης θεραπείας, προκειμένου να προσφέρουν ανακούφιση και να βελτιώσουν την ποιότητα ζωής των ασθενών μας.

Στόχος μας είναι η καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση ακόμη και των πιο ιδιαίτερων αναγκών των ασθενών που μας εμπιστεύονται, με φιλικές τιμές, σε ένα προσιτό και ανθρώπινο περιβάλλον.  Οι γιατροί που στελεχώνουν την ομάδα του Ιατρόκοσμου είναι έμπειροι, ενημερωμένοι για τις τελευταίες εξελίξεις στην ιατρική τους ειδικότητα και πάντα πρόθυμοι να απαντήσουν σε οποιοδήποτε ερώτημα σας απασχολεί.

Τμήματα – Ιατροί

ΑΓΓΕΙΟΛΟΓΙΚΟ – ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΓΕΙΟΛΟΓΟΣ – ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ)

ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΜΠΕΛΕΓΡΑΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ)

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑΤΩΝ – TRIPLEX ΣΩΜΑΤΟΣ)

  • ΒΟΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗΣ)
  • ΑΤΣΗΛΗ ΒΙΚΥ (ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ)

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΕΣ – ΚΕΦΑΛΟΜΕΤΡΙΚΕΣ – CBCT)

  • ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗΣ)

ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΚΑΣΑΠΩΒ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ)

ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ – ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ – ΗΠΑΤΟΛΟΓΟΣ)
  • ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ – ΗΠΑΤΟΛΟΓΟΣ
  • ΕΥΓΕΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ – ΗΠΑΤΟΛΟΓΟΣ)
  • ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ – ΗΠΑΤΟΛΟΓΟΣ)
  • ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ – ΗΠΑΤΟΛΟΓΟΣ)
  • ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ – ΗΠΑΤΟΛΟΓΟΣ)

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΓΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ- ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ)

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ)

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ)

ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΜΥΡΙΔΑΚΗ ΒΑΛΣΑΜΟΥΛΑ (ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ)

ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΝΕΝΝΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΕΦΡΟΛΟΓΟΣ)

ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΒΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ)
  • ΔΕΜΠΕΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ)
  • ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ)
  • ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ)
ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ)

ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ)

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ – ΥΠΝΙΚΗΣ ΑΠΝΟΙΑΣ 

  • ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΘΑ (ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ – ΙΑΤΡΕΙΟ ΥΠΝΙΚΗΣ ΑΠΝΟΙΑΣ)
  • ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ – ΕΝΤΑΤΙΚΟΛΟΓΟΣ)
  • ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ – ΦΥΜΑΤΙΟΛΟΓΟΣ)

ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΔΑΜΙΑΝΗ (ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ)

ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΜΑΛΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΟΣ)

ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΡΟΥΜΑΝΑΣ ΠΑΝΑΙΩΤΗΣ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ)

ΩΤΟΡΙΝΟΛΑΡΥΓΓΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

  • ΒΟΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ (ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΩΡΛ ΕΝΗΛΙΚΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ)
  • ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ (ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΩΡΛ ΕΝΗΛΙΚΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ)
Share This